Fabrikamız
  Organik Gübre
  Bizden Haberler

1994 Yılında Manisa'da üretime başlayan OPAL Yumurta üretime başladığı ilk günden itibaren kaliteli ve sağlıklı yumurta üretmek felsefesiyle çalışmaktadır.

Manisa Merkez Güzelköy'de kurulu olan tesislerimiz üzüm bağlarıyla mısır tarlalarının ortasında çevre kirliliğinden etkilenmeyen bir doğa da kurulmuştur.

Tam otomatik yumurta toplamalı kapalı, iklim kontrollü kümeslerde dış etkilerden (kuş gribi ve benzeri enfeksiyonlardan) etkilenmeden yetiştirilen sağlıklı tavuklardan elde edilen lezzetli Opal Yumurtalar her sabah Türkiye'nin her bölgesine özel araçlarımızla sevk edilir.

Opal Çiftliği'ndeki tavuklar özel olarak üretilen yemlerle beslenirler. Bu yemlerde yalnızca mısır, buğday, soya fasulyesi ve ayçiçeği çekirdeğinden elde edilen bitkisel proteinlerle ve vitaminler minerallerle beslenirler. Yemlerimizde kesinlikle hayvansal kaynaklı atıklar kullanılmamaktadır (kesimhane atıkları, tüyler, et kemik unları vb.). Yemlerimiz avrupa birliği normlarına uygun olarak hazırlanmakta antibiyotik, hormon ve benzeri kimyasal verim artırıcılar kullanılmamaktadır. Bu sayade çocuklarınıza güvenle tükettirebileceğiniz lezzetli OPAL YUMURTALAR meydana gelmektedir.